O nás

 

Naša spoločnosť RB-PRO spol s r.o. je výhradným distribútorom produktov Light Symphony pre slovenský a český trh. 

 

Light symphony ponúka inteligentné riešenie bezdrôtového ovládania vonkajšieho osvetlenia. Je jediný systém tohto druhu na trhu, navrhnutý exkluzívne pre vonkajšie použitie, takže jeho odolnosť je neprekonateľná.

 

Light Symphony vzniklo v roku 2000 ako káblový systém, zabezpečujúc jedinečné ovládanie schém osvetlenia na väčších plochách.

Nový bezdrôtový Light Symphony systém bol navrhnutý na využitie najnovšej dlhodosažnej rádiovej technológie, čím sa znižujú náklady zatiaľ čo sa zvyšuje prispôsobivosť.

Modulárny systém zabezpečuje inštalátorom prispôsobivosť pracovať na čomkoľvek od malých záhrad po obrovské priemyselné projekty. Jednoduché na rozšírenie, dokonca jednoduché aj na prekonfigurovanie po inštalácii. Naše ovládanie umožňuje, že aj najnerozhodnejším klientiom bude vyhovené bez námahy. Chápeme obmedzenia mnohých iných systémov ovládania a stanovili sme si za cieľ ich všetky odstrániť, čím vznikol Light Symphony. 

 

Od jedného svietidla po niekoľko hektárovú záhradu, Light Symphony poskytuje flexibilné a úsporné bezdrôtové ovládanie. 

Možnosť vytvoriť do 29 individuálnych zón osvetlenia, využívajúc širokú ponuku bezdrôtových ovládačov.  

1 km dlhý bezdrôtový dosah, výtvára nové možnosti inštalácie a často vylúči drahé naťahovanie káblov. Dosah až do 5km je možný s použitím 5 zosilňovačov. 

Možete použiť svoj iPhone, iPad, iTouch alebo Android zariadenie ako elegantné bezdrôtové diaľkové ovládanie. Stiahnite si aplikáciu zadarmo a prepojte ju používaním WiFi základne. 

 

Pokiaľ potrebujete poradiť alebo sa dozvedieť o našich produktoch viacej ako je spomenuté v našom katalógu alebo na web stránke,prosím zavolajte nám!