Prečo používať Light Symphony?

Download Video: MP4, HTML5 Video Player by VideoJS

Výhody inštalácie

Light Symphony je silný (1km dosah) bezdrôtový systém zabezpečujúci kompletnú kontrolu zatiaľ čo sa znižuje potreba ťahania vonkajších káblov a tým celkového zjednodušenia inštalácie. Umožnuje kontrolovať okruhy bez kopania individuálných káblov smerom k domu.

 

Flexibilné a cenovo dostupné

Light Symphony sa može jedinečne rozšíriť z malého projektu ako je uvedené vyššie, na veľmi veľký projekt jednoduchým pridaním ďaľších modulov ovládania osvetlenia.

 

Ako začať

Všetko čo potrebujete na začatie ovládania Vášho systému osvetlenia je “ovládací príjímač” plus jeden vysielač ako napríklad klúčenka alebo diaľkový ovládač.

 

 

Ako to funguje?

Light Symphony ponúka široký výber diaľkových ovládačov (A) na zasielanie bezdrôtových príkazov do vonkajších ovládacích prijímačov (B). Tieto sa napoja priamo na vonkajšie svietidlá (C) alebo do ďaľších elekrických zariadení.

 

 

Ďalšie funkcie

Okrem funkcií už spomenutých, Light Symphony má veľa daľších funkcií vrátane:-

 

Môže používať akékoľvek svietidlá - Light Symphony môže pracovať so všetkými typmi osvetlenia, zahŕňajúc nízkovoltážne, halogénové, výbojkové a LED.

 

Oblasti/Plochy - môžete prepínať až 29 rôznych oblastí.

 

Zóny - pre väčšie záhrady, “plochy” môžu byť zoskupené do “zón” takže jediné tlačidlo spína celú sekciu záhrady.

 

Automatizácia - svetlá môžu byť spustené s pomocou externého systému ako napríklad elektrická brána a tým automaticky osvetliť plochy cez ktoré prichádzate alebo odchádzate (vyžaduje Light Symphony bránový zosiľňovač alebo Light Symphony sensor príjazdovej cesty s neviditeľným svetelným lúčom).

 

Svetelná show - keď je aktivovaná tak automaticky ovláda Vaše osvetlenie vytvárajúc ohromujúce predstavenie pohybujúcich sa svetiel a tieňov (vyžaduje Light Symphony základňu).

 

iSymphony - umožňuje Vám ovládať Váš system osvetlenia pomocou Vášho 'iPhone' alebo 'iPad' (vyžaduje Light Symphony WiFi základňu).